Essent'ial

Webová stránka značky: Essent'ial
 

ecodesign 

Už od roku 2006 je jednou z hlavních klíčových hodnot značky Essent'ial starost o udržitelný proces výroby a používání nekonvenčních materiálů jakými jsou recklovaný a FSC certifikovaný papír (to dává zákazníkovi jistotu, že kupuje výrobek z šetrně obhospodařovaných lesů), lepenka a omyvatelná celulózová vlákna. Produkty Essent'ial v sobě mají zakódovanou odpověď na emocionální, lidskou a duchovní stranu našeho života.

certifikat 

 Hodnoty Essent'ial:

Podstata

Essent'ial je koncept a životní styl. Je to způsob, jakým žijeme náš každodenní život s ohledem k dalším lidem, kráse, kultuře, přírodě a oslavujeme jejich vnitřní podstatu.

Udržitelnost

Produtky Essent'ial jsou vyrobeny z recyklovaných a certifikovaných přírodních materiálů (papír, lepenka, tkaniny a další ekologické materiály) s velkým ohledem k našemu životnímu prostředí, původu a kultuře. Výroba v Itálii zaručuje vysokou řemeslnou úroveň s dlouholetou tradicí, kterou je Itálie proslavená.

Krása

Jednoduché, základní tvary, živý materiál na dotek, bezchybné detaily a zaměření na kvalitu nejen z hlediska vzhledu, ale i etiky podnikání. To jsou naše produtky pro každodenní život, které vyzdvihují známou pravdu: "v jednoduchosti je krása".

Ryzost

Na první pohled beztvarý papír, ale jinak pevný, omyvatelný a pratelný. Krásný ryzí produkt pro skutečné domovy plné života.

162
890011628900

Stránka 1 z 1 - 116 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 116 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.